Przywróć swojej nieruchomości dawny blask

 

Remonty klatek schodowych w Legnicy

USŁUGI REMONTOWE DLA WSPÓLNOT

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Komfort

Podnieś komfort swojego życia. Nigdy więcej wstydu przed gośćmi za zrujnowaną klatkę.

Wartość

Podnieś wartość swojego mieszkania. Gdybyś je chciał kiedyś sprzedać pamiętaj, że większość ludzi „kupuje oczami”.

Większy zysk

Jeśli wynajmujesz mieszkanie uzyskasz większą stopę zwrotu gdy cała nieruchomość będzie zadbana.

Tanie finansowanie

Niskooprocentowany kredyt pozwoli szybko sfinansować remont.

Wiele pięknych kamienic w Legnicy zamieszkiwanych przez co najmniej kilku najemców jest zaniedbanych i niszczeje. W miarę upływającego czasu klatki schodowe tracą na swoich walorach użytkowych i uroku. To miejsca ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców, więc dziennie przemieszcza się tam sporo osób. Stopniowo wzrasta poczucie wspólnej odpowiedzialności za ich stan.

Nasza firma profesjonalnie zajmuje się remontem oraz malowaniem klatek schodowych. Wykonujemy gruntowne odnowienia jak i kompleksowe remonty. Nasza kadra jest profesjonalnie przeszkolona i doświadczona. Zlecenia wykonujemy solidnie i z największą starannością o każdy szczegół. Ponadto do pracy wykorzystujemy materiały i sprzęt najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, korzystamy z najnowszych technologii, które oferują nowoczesne rozwiązania.

Dlaczego my?

Wybierając naszą firmę, stawiasz na terminowość wykonania remontu oraz jego kompleksową obsługę. Oferujemy profesjonalne remonty klatek schodowych na terenie Legnicy w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasze doświadczenie i odpowiedni dobór materiałów oraz sposoby realizacji, pozwalają na maksymalnie ograniczenie kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości i trwałości robót. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu poznania szczegółów oferty!

Pełen profesjonalizm uzyskiwany przez: zaangażowanie, specjalizację, lata praktyki,  wykwalifikowaną kadrę, stosowanie tylko profesjonalnych i sprawdzonych materiałów.

Jak zlecić remont

1. Skontaktuj się z nami

Spotkamy się na Waszym obiekcie z przedstawicielami Wspólnoty i omówimy zakres prac. Poradzimy bezpłatnie co i jak warto wykonać.

2. Przygotuj uchwałę wspólnoty

Zleć swojej administracji przygotowanie uchwały remontowej.

3. Podpisz umowę

Na podstawie przygotowanej przez nas wyceny podpisz umowę.

Masz pytania?

tel. 793 930 003

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.